Wpis z mikrobloga

@matixrr: notorycznie widzę jak ludzie tak kładą butelki ale to jeszcze nic, raz widziałem jak typ wyłożył piwa na stojąco, co się stało to każdy się domyśli, po czym zrobił kasjerce awanturę. Debili nie brakuje.
  • Odpowiedz