Wpis z mikrobloga

  • 1
@moja-walka: Wczoraj zjadłem 3,5 pączka z lukrem i marmoladą. Dzisiaj jeszcze zjadłem ich dwa do kawy. A także jeden został dla mamy i drugi dla taty z tego co zostało z wczoraj. Tak więc koniec jedzenia pączków. Dzisiaj piątek trzynastego
  • Odpowiedz