Aktywne Wpisy


J3BACZ3000 +11
#321685 dzisiaj HUOP postanowił skonsumować i ugotować pizzę o nazwie "goronca pizza na wynos BBQ z kurczakiem" marki żabka. #gotujzwykopem
źródło: 1000013211
PobierzSkopiuj link
Skopiuj link

źródło: 1000013211
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Wyniki są imponujące, zwłaszcza w teście ARC-AGI-2 (84% - obrazek).
W tym miesiącu reszta modeli Gemini 3 też ma wyjść z fazy zapoznawczej (preview) i wejść w fazę GA - General Availability (ogólna dostępność).
Więcej na kanale Demisa Hassabisa: https://x.com/demishassabis
#ai #sztucznainteligencja #technologia #nauka #ciekawostki #wykop
źródło: image
Pobierzźródło: obraz
PobierzCzyli będzie o 80% lepszy ale każde zapytanie będzie 10 razy droższe. Super
@ukradlem_ksiezyc: IMO:
Seria Deep Think od Gemini, to nie jest ekonomiczny model, ale multimodalny LRM z równoległym rozumowaniem, podobnie jak seria Pro od GPT. To modele raczej są do celów naukowych, rozwojowych i testowych, a nie dla "Kowalskiego".
Ekonomiczne od Gemini to te ze seri - Fast (szybki).
@Beniamin_Emanuel: IMO:
To pewnie nie słyszałeś o rozumowaniu równoległym, gdy tak uważasz...
@glass3: IMO:
Dramatyzujesz.
Ani Internet nie umarł, na co masz przykład tutaj, że raczej nie ma na Wykopie wiele botów
@Arkass: Zdziwiłbyś się. Już kilka botów zgłaszałem. A widać tylko przez myślniki, dziwne emoty i ogromną częstotliwość na świeżym koncie. Jak ktoś zrobi nieco sprytniej to już nie widać.
A tak ma serio wypadało by napisać co ten test robi i co się stanie jak jakiś model osiągnie 100% jak już koniecznie chcecie się tym ekscytować i wróżyć it upadek:)
źródło: bfd7b7af-b396-4025-903d-4974901c4961
PobierzTestowałem na dialogach.
Nawet GPT i Claude Sonnet sobie tak dobrze nie radzą. Warunkiem jest tłumaczenie maksymalnie po 1-3 akapitów naraz.
Jeśli tak, to w przypadku używania tego modelu u nas w pracy był dużo gorszy niż Gemini 2.5 Pro, jeśli chodzi o próbę generowanie kodu bez dokumentacji w C#.
Case mieliśmy taki, że potrzebowaliśmy napisać pewien kod w C# na podstawie pewnej biblioteki, do której nie ma publicznej dokumentacji. W całym Internecie praktycznie nie ma żadnych przykładowych implementacji, tylko
pierwsza wersja już została rozwiązana, druga jak widać już się jest coraz bliższa rozwiązania