Aktywne Wpisy

Hrabiadraczula +201
champolski +87
Tak w 1969 roku węgierski Lehel reklamował swoje lodówki. Wówczas był to symbol domowego luksusu w socjalistycznych Węgrzech. Prestiżowy sprzęt, a nie jakaś "buda do chłodzenia" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#reklama #ciekawostki #wegry
#reklama #ciekawostki #wegry
źródło: HIZwYcbXEAAlOT_
Pobierz




Używam tego do backupów z 3 maców i do trzymania filmów i wymiany plików między kompami w domu. Czyli nie wykorzystam nawet ułamka tego co potrafi taki nowy NAS, dlatego szukam czegoś nie drogiego, ale takiego co będzie działało.
Naciąłem się już i kupiłem QNAP TS-419P i niby jest dedykowana aplikacja do stawiania serwera pod time Machine, ale wyszło, że nie działa. Dlatego szukam jakiegoś sprawdzonego rozwiązania.
Z góry dziękuje za pomoc.
#apple #pytanie #pytaniedoeksperta #nas
źródło: Zrzut ekranu 2026-02-11 o 17.22.56
PobierzAle teraz jak coś kupowałbym Synology
tylko gdzieś czytałem, ze jak sie kupuje Synology to tylko dyski Synology, nie poójdzie mi z moim starymi dyskami ? czyli robi się drogo :(
W odróżnieniu od synology nie jest dziurawe jak.. synology
No i to jest NAS. Nie odpalisz na tym dockera, nie odpalisz na tym Plexa, to jest czysty NAS do backupów. Ale jest bezpieczny, szybki i dobrze zaprojektowany