Wpis z mikrobloga

W #rzeszow jedna "pączkarnia" otworzyła się dla klientów już o 2 w nocy.
Czaicie, że już o tej godzinie była kolejka, a o 6 rano zostali bez pączków? XD

Dzień świra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@onionhero: która jest taka popularna?
Przed "Dobrą pączkarnią" na Kościuszki w takim dniu ogonek zwykle ciągnie się kilkadziesiąt metrów, tymczasem o 8:00 było 5 osób. Na kamery-rzeszow widzę, że już się zapchało.
  • Odpowiedz