Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki spod tagów #ps5 #gry i także #tatacontent

Polecicie coś fajnego do pogrania dla dzieciaków 5-8 lat? Coś w stylu Astro playroom albo Rayman.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DownmiaN: Rayman jest za trudny dla dzieci w tym wieku.

U mnie 5 latki zaczynały przygodę z psi patrol 3d.
Imho Świetne wprowadzenie w pierwszy świat 3d.

Potem już wszystko kolejne gładko poszło, ale z pół roku spędzili w free play w odblokowanymi na 100% LEGO
  • Odpowiedz
  • 0
@orgin246: dobrze wiedzieć, będę czychać na promki. Jestem trochę skąpy, a do tego jak pomyślę że dzieciakom się może znudzić po 2 dniach grania to szkoda mi wywalać kasy ;)
  • Odpowiedz