Wpis z mikrobloga

#mediolan2026 Jak to jest możliwe że te laski jadą tymi kolanami po tym lodzie i nie mają żadnych ran? Tam powinna być smuga krwi xD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach