Hejka, tu @jaxonxst , jeżeli ktokolwiek odnajdzie ten post, daję znać że żyję i mam się bardzo dobrze. Po prostu uznałem, że czas definitywnie zamknąć etap w życiu pt. posiadanie konta na wykopie. Ogromnie dziękuję wszystkim, których tu poznałem i za wszystkie ciekawe wspomnienia. Taguję #abcf1 bo tutaj udzielałem się przez kilka lat i ta wiadomość będzie "przypięta" w jakiś sposób na tym właśnie tagu. Jeszcze raz dzięki :)
Wpis z mikrobloga
Skopiuj link
Skopiuj link