Wpis z mikrobloga

@pawcio: Świetne perfumy. Mi pachną w otwarciu zielonym, dopiero zaczynającym proces gnicia jabłkiem, ale generalnie przede wszystkim burakiem, wilgotną ziemią, starym składzikiem. Z czasem stają się trochę słodsze i cieplejsze. Idealnie oddany zapach polskiej działeczki. Jak ktoś lubi klimaty Amouage Figment Man, Bat, Night Flyer, to to pachnidło tez doceni.
  • Odpowiedz