Wpis z mikrobloga

@Geralt678: Zrezygnować z portali randkowych, wiem bo straciłem dużo czasu na przebywaniu tam, nic niestety z żadnej znajomości stamtąd nie wyszło, też nie wierzyłem innym że tam jest szambo i że nie da się trafić normalnej laski gdy nie wyglądasz jak model, śmiałem się z nich i próbowałem dalej, w końcu po paru latach musiałem przyznać im ze skruchą rację... Portale to śmietnik
  • Odpowiedz
calymi dniami tylko tryhardujesz zeby znalezc laske i jęczysz na wykopie ze ci sie nie udaje


@HeIlNah: Nie każdy ma naturalne interakcje z kobietami w miejscu nauki lub pracy, które samoistnie prowadzą do czegoś więcej. Niektórzy (w tym ja) w ogóle nie mają takich interakcji, albo są one płytkie.
  • Odpowiedz
@Geralt678: wystarczy nie być brzydkim przegrywem - proste ( ͡ ͜ʖ ͡) Wtedy to byś peklował od gimnazjum albo szkoły średniej, a tak zostaje Ci wykop i pisanie takich postów na mikroblogu, że brzydcy nie mają ruchania LOL
  • Odpowiedz