Aktywne Wpisy

thorgoth +817
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

ChlopoRobotnik2137 +280
342 mile już za mną a 2313 przede mną. Powiem że mocno zostałem przeorany przez ostatnie dni. Nie spodziewałem się że ta trasa będzie szła przez tak wysokie góry ( najwyższy szczyt który zdobyłem to San Jancinto 3302 mnpm) , oraz że spanie na wysokości typu 2500 mnpm będzie normą . Wiedziałem, że szlak przechodzi się przez Sierra, ale myślałem że reszta to będzie łatwy i przyjemny trekking .Góry San Jancinto mocno
źródło: image_picker_F03B3B91-C0F3-4296-8C02-C7AF0BB229C1-49459-00000551824D4361
Pobierz





Na shortliście zostały mi dwa modele:
jeżeli jakiś rower nie ma hydrauliki to nie jest nawet brany pod uwagę.
no to średnia półka czy najtańsze ulepy? Sprecyzuj budżet.
@Mfalme_Kitunguu:
@Mfalme_Kitunguu:
hydraulika > uniwersalność
@Mfalme_Kitunguu:
Wybór uniwersalnych graveli nie jest duży, zwłaszcza niskobudżetowych.
Szukaj Eskera 5.0 gen2, ponoć da się tam wsadzić oponki 50mm.
Oponki dobiera się do stylu jazdy, no i 50mm to bliżej gravelowego standardu 45mm niż do balonów 2,4" używanych MTB XC.