Wpis z mikrobloga

O ile słodsze byłoby to srebro gdyby pierwsze miejsce zajął Domen/jakiś inny skoczek poza zasięgiem.
#skoki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szczupix37: ale to Niemiec dziś był właśnie poza zasięgiem. W treningach też pokazywał, że będzie się dziś liczyć. To właśnie Domen był dziś tylko tłem. Igrzyska to impreza raz na cztery lata masz dwa skoki i albo się uda, albo nie i nie ważne w tym momencie co osiągnąłeś w ciągu sezonu. Coś jak taka matura
  • Odpowiedz