Wpis z mikrobloga

@reyley: Pomyśleć, że FIFA się zastanawiała nad modyfikacjami, bo 2 x 45 minut to za dużo dla młodszych widzów. Przecież to jest dynamit w porównaniu z hamerykanami. Ogólnie futbol amerykański ma mega potencjał widowiskowy, ale nie w tak ślimaczym tempie transmisji.
  • Odpowiedz
@ice-numero-cinq: Ogólnie to chciałem w tym sezonie się przełamać i chociaż trochę zacząć oglądać NFL, no ale wyszło na to, że oglądałem reklamy a między nimi jakiś mecz puszczali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz