Wpis z mikrobloga

XDDDD rozwala mnie że podczas halftime wszyscy równo pisali że raczej średni występ, że w ostatnich latach było lepiej i w zasadzie tegoroczny to zostanie zapomniany po 3 dniach. No ale obudził się pomarańczowy i nie uwierzycie - jemu też się nie podobał, jeszcze dodając coś od siebie, czym się musiał koniecznie podzielić. Efekt? Od rana czytam jaki to był wybitny występ, niesamowite show i wgl historyczna czołówka XDDDD

R-----------ą mnie te nastroje społeczne "na przekór", na złość zaraz dojdziemy do jedzenia gówna (bo jak widać już je słuchamy).

#superbowl #nfl #sport #usa
michalxd21 - XDDDD rozwala mnie że podczas halftime wszyscy równo pisali że raczej śr...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@michalxd21: ihmo Hiszpańskie rapowanie takie se, ale sam pomysł i realizacja no robi wrażenie ( tzn nie mam porównania, wcześniej nie oglądałem tego) poczułem się jak na weselu w faweli na śmieciowej wyspie ( ͡° ͜ʖ ͡°) zabrakło tylko pijanego wujka endiuqe
  • Odpowiedz