Wpis z mikrobloga

@Vanderwill: Muzyki jego nie słuchałem, ale kabaretowo to mnie r----------ł jak kazał amerykańcom uczyć się hiszpańskiego żeby zrozumieli co on tam stęka na tym superbowl XD

Uczyć się być może niepotrzebnego języka żeby móc zrozumieć co tam jakiś mokrogrzbiet w sukience trajkota o tym, że napił się tequili i nażarł nachosów
  • Odpowiedz