Wpis z mikrobloga

  • 22
@Dentoray: Chłop kupił sobie przemysłowe ilości kwasu siarkowego, żeby sobie produkować na spokojnie nawozy sztuczne i usuwać zgorzeliny ze stali przed jej walcowaniem, a tu wielka afera.
  • Odpowiedz
@Dentoray: @123_ Taka samotna posiadłość na wyspie musi być samowystarczalna pod względem wody i ścieków. Kwasu siarkowego można używać do uzdatniania wody osolonej lub z studni oraz do wyrównywania pH ścieków w oczyszczalni.
  • Odpowiedz