Wpis z mikrobloga

To jest nowy chodnik przy przystsnku Kurzei, ułożony na jesień. Ktoś najwidoczniej zapmniał jakiegoś kabla położyc, zdarza się, przecież każdy się może pomylić. Ale niech mi ktoś wytłumaczy, po co ciąć nową kostkę? Przecież można ją po prostu wyjąć i potem położyć ponownie. Czy to już tak zostanie, tak jak te ślady koparki po prawej.

#krakow #nowahuta
donfallo - To jest nowy chodnik przy przystsnku Kurzei, ułożony na jesień. Ktoś najwi...

źródło: 1000008189

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach