Wpis z mikrobloga

Mam rozkminę.

Portfel inwestycyjny to 40% akcje (najwięcej energetyka + healtcare), 60% ETFy na obligi (TBSP, TLT) + lokata w banku.
Chcę przejść w większą defensywkę, ale bez ruszania pozycji na akcjach.

I teraz tak: albo oszczędności zasilają lokatę, albo ETF na obligi TBSP (chyba że znacie inny, w miarę bezpieczny)

#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FlimboQuest: etf na obligacje tbsp nie jest bezpieczny jak wszystkie obligacje notowane na giełdzie. Poczytaj sobie najpierw jak działają obligacje notowane na giełdzie a potem dopiero zdecyduj. Bezpieczne to są obligacje skarbowe.
  • Odpowiedz