Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki! Wrzuciłem w nocy znalezisko o Maksymilianie Kolbe i jego "imperium" (elektrownia, maszyny, 700 pracowników w 1938 r.), ale niestety przepadło w Wykopalisku. Napracowałem się przy researchu i montażu, więc jeśli lubicie historię II RP, technikę i ciekawe liczby, będę wdzięczny za wykopanie. 👇

https://wykop.pl/link/7885313/maksymilian-kolbe-steve-jobs-ii-rp-jak-zarzadzal-imperium-w-1938-r-oc

#historia #ciekawostki #gruparatowaniapoziomu #zebroplusy #mikroreklama #polska`
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach