Wpis z mikrobloga

Dlaczego mam dużo gorszą jakość/ostrość na monitorze podłączonym do laptopa? Na laptopie jakość jest bardzo dobra ale jak przeniose excela na monitor i jakość spada że kartki są nierówne.
#monitory
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach