Wpis z mikrobloga

#radio357 czy słucham ktoś wczoraj (05.02.2026) audycji „Co państwo na to?”
Chodzi mi o telefon słuchacza który zaczął opowiadać, że ktoś go oszukał i nie może z tym nic zrobić a Kuba wygasił ten głos i kazał przejść do rzeczy w później i tak faceta rozłączyli.
Czy pamięta ktoś o czym on opowiadał ? Co to za afera ?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach