Wpis z mikrobloga

#codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry

Obecnie w Afryce w mieście Bangui mamy 27.4°C, Słońce wstało o 06:01 a zajdzie 17:58. Dla porównania w Poznaniu jest -8.9°C, a Słonko będzie z nami od 07:29 aż do 16:44.

Drobne problemy z dostawcą danych ale proszę o cierpliwość

Hold the line - Love isn't always on time!


Niech spadną deszcze! (o) !

Wszystkim odwiedzającym, a w szczególności plusującym, życzymy fantastycznego dnia - do zobaczenia już jutro.
Tymczasem czas na Toto (o)

@Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @buczubuczu: @Dioddy: @bolorollo: @shitty_support: @slabehaslo: @Wejszlo: @mobutu2: @Hansim33: @Pjotsze: @cybulion: @skibi: @ProstyHuop: @KKK1987: @Akuzativ94: @reyley: @Syskiev: @kamilnowa: @wrednyroman: @Marinero1: @K00tek: @slabylogin:
iblesstherainsdowninafrica - #codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry ...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@langer: na Kilimandżaro cos tam śniegu leży, pewnie jakieś 2 centymetry ( ͡º ͜ʖ͡º)

Czołem, udanego dzionka, już środa. Falloucik wpada wieczorem, szkoda że ostatni odcinek i będzie trzeba czekać pewnie rok czasu na następny sezon. Ale coś słyszałem że niedługo będzie "Stamtąd", "Black mirror" też już kręcą 8 sezon. "Scrubs" aka "Hoży doktorzy" wraca z częścią starej ekipy :)

Trzymajcie się, udanej środy i
bolorollo - @langer: na Kilimandżaro cos tam śniegu leży, pewnie jakieś 2 centymetry ...

źródło: 1000013265

Pobierz
  • Odpowiedz
@K00tek: no ja też ponownie obejrzałem pierwszy sezon żeby sobie przypomnieć przed premierą drugiego :P A drugi dla mnie super, utrzymany w tym samym stylu co pierwszy. Do tego wiele wyjaśnia. Niestety dzisiaj ostatni odcinek obejrzę ehh
  • Odpowiedz
@i_bless_the_rains_down_in_africa: Dobry wieczór!

Kolejny zabiegany dzień za mną... Czwartek wydaje się wcale nie mniej zakręcony. Oby tylko dotrwać do piątku ;-)

Spokojnej nocy, Moi Mili!
(Ps. Jako bonus, bluesowy cover klasyka w wykonaniu Williama Shatnera i Ritchiego Blackmore'a. W sam raz na noc.)
Pjotsze - @iblesstherainsdowninafrica: Dobry wieczór! 

Kolejny zabiegany dzień za mn...
  • Odpowiedz