Wpis z mikrobloga

  • 0
@kolak68 Chodzi mi o sam początek studiów, wiem że zaczyna się już od jakiegoś poziomu, ale interesuje mnie jak to naprawdę wygląda. Nauka gramatyki i bardziej skomplikowanych zasad tego języka, jeśli ktoś nie jest na tyle biegły to jest jakiś czas na ogarnięcie tego? Czy jednak jest się bardziej rzuconym na głęboką wodę? Ogólnie jeśli nie przeszkadza to napisałbym na pw
  • Odpowiedz