Wpis z mikrobloga

Podczas gdy ruskie k---y masowo atakują Kijów rakietami i dronami, łysy z FIFA rozważa możliwość powrotu Rosji jeśli chodzi o piłkę nożną. Jak widać medalik od Putlera jest ważniejszy od ludzi, którzy umierają w wyniku wojny i zimna.

https://www.sport.pl/pilka/7,64946,32573612,rosja-w-euforii-oto-ich-najwiekszy-sojusznik-jestes-wielki.html#do_w=107&do_v=1768&do_st=RS&do_sid=2697&do_a=2697&s=SMT_Link_4

#pilkanozna #rosja #sport #ukraina #wojna
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Adi1996: No I? nie nasza sprawa. Czy chociaż wyłeś bardziej jak Ukraina zablokowała sprzedaż złomu za granicę co mocno uderzyło w polskie huty? Czy może za to już nie było hrywienków.
  • Odpowiedz
@Detached: Uwielbiam to jak nagle was zacząl obchodzić banderowski złom, a miesiąc temu aż sraliście pod siebie ze złości, że w Polsce przyjmujemy ten złom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 70
@Adi1996

Niech jeszcze da w komplecie Putinowi tą swoją śmieszną wersję pokojowego nobla. Dał pomarańczowemu imbecylowi który grozi wojną sojusznikom, to czemu tym razem nie dać zbrodniarzowi.
  • Odpowiedz
@Adi1996: FIFA i etyka to jak woda i olej - teoretycznie w jednym pojemniku ale nigdy się nie zmieszają. Infantino dostał medalik od Putina i teraz udaje że nic się nie dzieje. Sport dawno przestał być apolityczny, tylko niektórzy nadal udają że jest.
  • Odpowiedz