Wpis z mikrobloga

#codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry

Obecnie w Afryce w mieście Bangui mamy 22.2°C, Słońce wstało o 06:01 a zajdzie 17:58. Dla porównania w Poznaniu jest -11.8°C, a Słonko będzie z nami od 07:31 aż do 16:42.

Drobne problemy z dostawcą danych ale proszę o cierpliwość

Hold the line - Love isn't always on time!


Niech spadną deszcze! (o) !

Wszystkim odwiedzającym, a w szczególności plusującym, życzymy fantastycznego dnia - do zobaczenia już jutro.
Tymczasem czas na Toto (o)

@Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @buczubuczu: @Dioddy: @bolorollo: @shitty_support: @slabehaslo: @Wejszlo: @mobutu2: @Hansim33: @Pjotsze: @cybulion: @skibi: @ProstyHuop: @Akuzativ94: @Marinero1: @toya_narzedzia: @KKK1987: @DonTop: @reyley: @wrednyroman: @Syskiev: @kamilnowa: @slabylogin:
iblesstherainsdowninafrica - #codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry ...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czołem. Udanego wieczorku. Wtoreczek już. Jutro chyba ostatni odcinek Fallout, no wkręcił mnie i czekam. Coś tam ludzie piszą że lipa i coś tam ale oni się nie znają ( ͡º ͜ʖ͡º) złego Fallouta chyba oglądają.

Idę zaparzyć se pysznej herbatki i wam też tego życzę :)
  • Odpowiedz
@i_bless_the_rains_down_in_africa: Hej!

Jeszcze zdążyłem, ale porąbany dzień miałem dziś.
A na dodatek 50 m od mojego bloku, moja różowa znalazła chomika syryjskiego, który s--------ł przed psem po śniegu o.0
(Wyrzucenie zwierzaka na mróz -14 to już wyższy poziom k------a.)

Spokojnej nocy, Totowcy!
Pjotsze - @iblesstherainsdowninafrica: Hej!

Jeszcze zdążyłem, ale porąbany dzień mia...
  • Odpowiedz