Aktywne Wpisy
card_man +27
No nie, na jutro wleciało z d*py spotkanie do kalendrza dla całego teamu:
Szkoda bo fajnie się pracowało...
#programista15k #pracait #praca #pracbaza
I want to walk you through some significant changes for the team
Szkoda bo fajnie się pracowało...
#programista15k #pracait #praca #pracbaza
piotrr_ +112
Pytanie - jak bardzo g------a musi być liga Portugalska skoro Kiwior i Bednarek są tam noszeni na rękach i robi się z nich mur nie do przejścia?? xD
#mecz
#mecz





Obecnie w Afryce w mieście Bangui mamy
22.2°C, Słońce wstało o06:01a zajdzie17:58. Dla porównania w Poznaniu jest -11.8°C, a Słonko będzie z nami od07:31aż do16:42.Drobne problemy z dostawcą danych ale proszę o cierpliwość
Niech spadną deszcze! ヽ(☼o☼)ノ !
Wszystkim odwiedzającym, a w szczególności plusującym, życzymy fantastycznego dnia - do zobaczenia już jutro.
Tymczasem czas na Toto (ง✿o✿)ง
@Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @buczubuczu: @Dioddy: @bolorollo: @shitty_support: @slabehaslo: @Wejszlo: @mobutu2: @Hansim33: @Pjotsze: @cybulion: @skibi: @ProstyHuop: @Akuzativ94: @Marinero1: @toya_narzedzia: @KKK1987: @DonTop: @reyley: @wrednyroman: @Syskiev: @kamilnowa: @slabylogin:
Idę zaparzyć se pysznej herbatki i wam też tego życzę :)
dobreeeej nocy totowcy (`∇ ´)ψ
Jeszcze zdążyłem, ale porąbany dzień miałem dziś.
A na dodatek 50 m od mojego bloku, moja różowa znalazła chomika syryjskiego, który s--------ł przed psem po śniegu o.0
(Wyrzucenie zwierzaka na mróz -14 to już wyższy poziom k------a.)
Spokojnej nocy, Totowcy!