#ogrzewanie #dom #pompaciepla #wegiel #pogoda Zimno? Ubrać ciepłą piżame z długimi rękawami i nogawkami. Ciepły termofor pomiędzy nogi, nakryć się grubą pierzyna z gestym gęsim puchem, na głowę szlafmyce i do spania.
Bo to katastrofa kiedy w domu jest 21 stopni, a dawniej 15 to był luksus dostępny tylko w kuchni.
Zaraz by kazdy był zdrowszy, chore zatoki? katarek?.
śmieję się tym wpisem bo czytam tu o wojenkach pompy vs drewno vs gaz itd. obniżyć temperatury do 15 w nocy a w dzień do 20 i obojętnie czym się grzeje wyjdzie taniej
Zimno?
Ubrać ciepłą piżame z długimi rękawami i nogawkami. Ciepły termofor pomiędzy nogi, nakryć się grubą pierzyna z gestym gęsim puchem, na głowę szlafmyce i do spania.
Bo to katastrofa kiedy w domu jest 21 stopni, a dawniej 15 to był luksus dostępny tylko w kuchni.
Zaraz by kazdy był zdrowszy, chore zatoki? katarek?.
śmieję się tym wpisem bo czytam tu o wojenkach pompy vs drewno vs gaz itd.
obniżyć temperatury do 15 w nocy a w dzień do 20 i obojętnie czym się grzeje wyjdzie taniej
@bigbuck: obawiam sie ze jednak taniej jest utrzymywać temperature niż o---------c taką bonanze na ciągłym ogrzewaniu/wychładzaniu chaty xD