Wpis z mikrobloga

#ogrzewanie #dom #pompaciepla #wegiel #pogoda
Zimno?
Ubrać ciepłą piżame z długimi rękawami i nogawkami. Ciepły termofor pomiędzy nogi, nakryć się grubą pierzyna z gestym gęsim puchem, na głowę szlafmyce i do spania.

Bo to katastrofa kiedy w domu jest 21 stopni, a dawniej 15 to był luksus dostępny tylko w kuchni.

Zaraz by kazdy był zdrowszy, chore zatoki? katarek?.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@nietopies: wunglem

śmieję się tym wpisem bo czytam tu o wojenkach pompy vs drewno vs gaz itd.
obniżyć temperatury do 15 w nocy a w dzień do 20 i obojętnie czym się grzeje wyjdzie taniej
  • Odpowiedz
i obojętnie czym się grzeje wyjdzie taniej


@bigbuck: obawiam sie ze jednak taniej jest utrzymywać temperature niż o---------c taką bonanze na ciągłym ogrzewaniu/wychładzaniu chaty xD
  • Odpowiedz