Wpis z mikrobloga

#kononowicz No najlepiej usunąć komentarz. Teraz licytowanie się kto jest większym oprawcom domowym xD. Nagranie sugeruje Twoje grube odpały po alkoholu, a nie zwykłe kłótnie o Twoje picie. Tu chodzi tylko i wyłącznie o poziom hipokryzji, który wywalił poza skale.. nie gnoi się kogoś latami o chlanie, 207, znęcanie nad rodziną i nie umoralnia sie ludzi na streamach, że takim osobom nie powinno się podawać ręki mając samemu dwa razy założoną niebieską kartę (co sugeruje kobieta na nagraniu) czy nie wyzywa się kogoś od chlejusów mając samemu problem z piciem mimo, ze jest się teraz trzeźwym. Każdy ma swoje problemy to oczywiste i tu wcale nie chodzi o to. #patostreamy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach