Wpis z mikrobloga

Odpaliły auta? Stopy bez odmrożeń? Żyjecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Udanego poniedziałku, udanego tygodnia, pysznej herbatki życzę :)
  • Odpowiedz
@bolorollo: mi tam się podoba, nareszcie prawdziwa zima

()
chociaż wiosny też już się doczekać nie mogę( ͡° ͡°)
I mam nadzieję, że jak zima dopisała, to i wiosna będzie znowu prawdziwa (ʘʘ)
  • Odpowiedz