Wpis z mikrobloga

gdzie w #lublin lub okolicach pojadę ustawić zbieżność/geometrie tak, żeby nikt nie powiedział, że nie i dowidzenia (często w SKP mimo wielkich szyldów GEOMERIA 8D xd) i żeby pokręcili nie tylko drążkami kierowniczymi ale też na fasolkach sworznia wahacza?
#pytanie #samochody #zbieznosc #mechanikasamochodowa
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MamADHD: Ja robie w Kamel team na Kasprowicza, przekonałem się do nich jak poprawili mi zbieżność po paprokach z sobcara. Mają nowy sprzęt a pracownicy w porządku(przynajmniej ja na takich trafiam zawsze) Cena może być nieznacznie wyższa niż średnia
  • Odpowiedz
@MamADHD: wiśniewski na związkowej. najlepiej w lublinie tam ogarniają to. tam nawet inni mechanicy wysyłają do niego.
ale tylko geometria, auta tam nie naprawiaj, osobny dział to jest.
  • Odpowiedz
@r5678: nieeee nie i nie. Ma pojechałem na sprawdzenie co jest nie tak w zawieszeniu bo ściągało i nie zauważyli ze są potężne luzy w zawieszeniu. Skasowali 180zl za ustawienie a tylko po wyjechaniu z warsztatu wszystko się rozjechało i dalej było to samo. Ustawiają na tym co jest bez żadnych sugestii
  • Odpowiedz