Wpis z mikrobloga

Siemka widzowie w ten kolejny mroźny poranek( ͡º ͜ʖ͡º)
Ja mam dzisiaj zaproszenie na ognisko xd
A Wy ziomeczku jakie plany macie?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@K00tek: mmm grill podczas zamieci to najlepszy jaki przeżyłem :D

ja nie wiem, ja chce tylko spokój xD może home story cup sc2 finały obejrzę lurkując, coś poczytam

dobreeeego dnia totowcy (`∇ ´)ψ
  • Odpowiedz