Wpis z mikrobloga

#reddeadredemption2

Wczoraj skończyłem po raz pierwszy. Cudna gra. Na następną zimę ponownie zagram :)
Pytanie czy brać się za jedynkę? Jeszcze nie grałem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kawosz7: jeśli chodzi o kontynuację historii to oczywiście że warto. Jednak pamiętaj że jest to już leciwa gra i będzie trochę bardziej drewniana, z mniejszą ilością mechanik w porównaniu do dwójki, niemniej, bardzo dobrze wspominam ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kawosz7: najgorsze w tej grze jest to że trzeba mieć w uj czasu na patrzenie jak postać jedzie. Zazwyczaj pół godziny lub więcej jedziesz w jedną stronę, wykonujesz misję w 6 minut i potem powrót. No i sam fakt że wiele czynności które się wyrabia tylko pudrują fakt, że za fasada nic nie ma. Mogliby to odpuścić
  • Odpowiedz