Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Warcomx:
On inna liga patusiarstwa.
Spirola nie tknie,bo on narkus.
Poziomu Jacy czy Korkinia nie osiągnie.
Może rodzinka się skusi na nadwyżkę alko i będą odwalać.
Wczoraj jak pizza wjechała,to dzicz nastała.
  • Odpowiedz
@Warcomx: Czarus sie rozkreci, toć spokojnie nie wszystko na raz. Strimy z sierpnia z czarusiem byly o wiele lepsze niz ostatnie pol roku z nudnym leninem. Dodatkowo mieszka też z nieźle jebnieta ekipą
  • Odpowiedz
@pix929292: @Patanou
Od sierpnia nie wdał się w zalewanie pały na maxa,to już raczej się nie wda.
Prędzej na rodzinkę można stawiać,ale trzeba ich odpowiednio dostawami zmotywować.
On wygląda jakby trochę ich się obawiał,albo się hamował z powodu rodzinki.
  • Odpowiedz
@LenoV12: toć tu nie chodzi o zalewanie pały w przypadku czarusia. przeciez caruś robil wieksze dymy bez alko niz z alko. A jak mu posypać, to by w ogole r----------ł mieszkanie
  • Odpowiedz
@LenoV12: no chyba cie poniosło. Pamietasz zeby baobab kiedykolwiek sam z siebie byl smieszny?Baobab to to samo co jachimek. Predzej bym porównał czarusia do łobody za czasów łysolinii(a to byly bardzo bardzo niedocenione strimy)
  • Odpowiedz
@pix929292:
Chodziło mi tylko o to,że daleko mu zachowawczo do takiej Gohy,Jacy,Korkarza.
Demolki pokroju U2 czy Raszei nie zrobi.
Dziś już sprzątał,śmieci wynosił,tak jak korkarzowi.
  • Odpowiedz