Aktywne Wpisy

32cm +605
źródło: FB_IMG_1778474329940
Pobierz
Hej! Mam obecnie iPhone 14 pro. No i w sumie oprócz tego, ze zjechałem juz baterie (80%), to telefon działa idealnie. Jest szybki, ma fajny ekran, robi świetne zdjęcia. Do tego używam go czasem jako kamerki internetowej podczas calli - jakość jest po prostu rewelacyjna. Zastanawiam się czy jest sens wymiany tego modelu na nowy, ale nie widzę po prostu żadnych argumentów. Wymienię baterie za około 300zl i będzie idealnie. Co myślicie?





On inna liga patusiarstwa.
Spirola nie tknie,bo on narkus.
Poziomu Jacy czy Korkinia nie osiągnie.
Może rodzinka się skusi na nadwyżkę alko i będą odwalać.
Wczoraj jak pizza wjechała,to dzicz nastała.
Od sierpnia nie wdał się w zalewanie pały na maxa,to już raczej się nie wda.
Prędzej na rodzinkę można stawiać,ale trzeba ich odpowiednio dostawami zmotywować.
On wygląda jakby trochę ich się obawiał,albo się hamował z powodu rodzinki.
Ale to już nie będzie koneserstwo.
Czaruś,to jak taki baobab na U2
Chodziło mi tylko o to,że daleko mu zachowawczo do takiej Gohy,Jacy,Korkarza.
Demolki pokroju U2 czy Raszei nie zrobi.
Dziś już sprzątał,śmieci wynosił,tak jak korkarzowi.