Wpis z mikrobloga

@femboiz69: co to za wysyp s--------n z anime w awatarze, nickiem femboi i bycie fanem ruskich i brauna? Chyba, że to ta sama osoba zakłada cały czas nowe konto
  • Odpowiedz
@femboiz69: no a zaproponujesz alternatywę czy nadal będziesz omijać ten temat jak konfiarze logikę? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz