Obecnie w Afryce w mieście Bangui mamy 23.6°C, Słońce wstało o 06:01 a zajdzie 17:57. Dla porównania w Poznaniu jest -8.8°C, a Słonko będzie z nami od 07:35 aż do 16:36.
Drobne problemy z dostawcą danych ale proszę o cierpliwość
Hold the line - Love isn't always on time!
Niech spadną deszcze!ヽ(☼o☼)ノ !
Wszystkim odwiedzającym, a w szczególności plusującym, życzymy fantastycznego dnia - do zobaczenia już jutro. Tymczasem czas na Toto (ง✿o✿)ง
@bolorollo Nie powiem, rześko jest... najlepsza impreza jeszcze przed nami xD @K00tek Ten wiatr to w sumie zbawienie jest, przynajmniej rozgania powietrze, bo po zmroku byłaby piękna smogowa zawiesina (przynajmniej doświadczenie z moich okolic to pokazuje) o.0
Trzymajcie się tam,Totowcy! Miłej soboty :-) (Ps. Ta aura za oknem namówiła mnie do powrotu do starego Amorphis <3 )
Obecnie w Afryce w mieście Bangui mamy
23.6°C, Słońce wstało o06:01a zajdzie17:57. Dla porównania w Poznaniu jest -8.8°C, a Słonko będzie z nami od07:35aż do16:36.Drobne problemy z dostawcą danych ale proszę o cierpliwość
Niech spadną deszcze! ヽ(☼o☼)ノ !
Wszystkim odwiedzającym, a w szczególności plusującym, życzymy fantastycznego dnia - do zobaczenia już jutro.
Tymczasem czas na Toto (ง✿o✿)ง
@Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @buczubuczu: @Dioddy: @bolorollo: @shitty_support: @slabehaslo: @Wejszlo: @mobutu2: @Hansim33: @Pjotsze: @cybulion: @skibi: @ProstyHuop: @Akuzativ94: @KKK1987: @Anekito: @K00tek: @reyley: @Marinero1: @kamilnowa: @Syskiev: @slabylogin:
I ile u Was na liczniku? U mnie tylko -13, ale okropny wiatr xd
Udanego dzionka, pysznej herbatki życzę :)
@bolorollo Nie powiem, rześko jest... najlepsza impreza jeszcze przed nami xD @K00tek Ten wiatr to w sumie zbawienie jest, przynajmniej rozgania powietrze, bo po zmroku byłaby piękna smogowa zawiesina (przynajmniej doświadczenie z moich okolic to pokazuje) o.0
Trzymajcie się tam,Totowcy! Miłej soboty :-)
(Ps. Ta aura za oknem namówiła mnie do powrotu do starego Amorphis <3 )