Wpis z mikrobloga

@ChrzanEkstra: VAT trochę zabił cenę którą planowali uzyskać
jakby wychodziła 72zł to by więcej osób łyknęło

czy warto? gra ma szansę jako RPG głównie, i tak nic innego nie wyjdzie z gier takich więc nie nazwałbym tego kupnem bez sensu bo nawet jak nie zagramy dużo teraz to zagramy za rok to dalej będzie to dobrze wydana kasa, ta gra gorsza już nie będzie a tylko lepsza
tryb adventure miejmy
  • Odpowiedz