Aktywne Wpisy

krucjan +58
Takiego hambambera se zjadłem wczoraj na festiwalu burgerowym w ch ster i jeszcze połówkę z drugiego, takosy, korndoga i jakiegoś tam małego jeszcze.
Dobre było ale festiwal trochę bez rozmachu.
#szczecin #jedzenie #jedzzkrucjanem
Dobre było ale festiwal trochę bez rozmachu.
#szczecin #jedzenie #jedzzkrucjanem
źródło: IMG_20260522_175127
Pobierz
Aiusteia +27




Ale już wkrótce będzie wiosna, a jutro będzie maj...
Miłego i wspaniałego weekendu.
źródło: image
PobierzSzkoda tylko, że taki mroźny ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Udanego dzionka, udanego weekendu, pysznej herbatki życzę :)
No i mamy piąteczek, a za niespełna 2h planuję rozpocząć weekend :D
@bolorollo: @K00tek Łączę się w bólu, bo u mnie będzie identycznie i kalesony już czekają. Już dziś zaczynają się mrozy. Jedyny
Kiedyś wstyd, a dzisiaj klasa xd
źródło: 1000000390
PobierzPics niedziela 7:00
źródło: 1000013192
Pobierz@bolorollo: Chyba sobie odpuszczę morsowanie w niedzielny poranek XD