Wpis z mikrobloga

Na redukcji jestem od listopada , waga spadła z 127 kg na 116, cukier z 109 do 92, choresterol z 270 na 137, ciśnienie z 140/95 na 110/75. Liczę kalorię max 2500 dziennie, brak słodyczy i więcej białka i warzyw ale jem wszytko tylko mniejsze porcje z tym że nie czuje głodu, szkoda że tak późno zmądrzałem.
#redukcja
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ainam102: wychodzi Ci około 1000 kcal deficytu. Ja na takim długo nie pociągnąłem. Jak dajesz radę tyle robić? Chyba, że przy większej wadze to szybciej leci po prostu. Ja od sierpnia 10 kg w dół, ale na tysiaku po dwóch tygodniach jestem dętka
  • Odpowiedz
  • 0
@artur-artur-098: 2500 kalorii to mnóstwo jedzenia, np dzisiaj na obiad zjadłem całego pstrąga z frytkami z airfayera i warzywa i wyszło 650 kalorii . Fizyczne czuję się dobrze więc chcę jak najszybciej schudnąć do 100 kg
  • Odpowiedz