Wpis z mikrobloga

Dobry jest ten Dragon Age: Veilguard. Nie jest to jakaś wysoka półka, ale gra się naprawdę przyjemnie. System walki jest bardzo dynamiczny, a używane umiejętności bardzo efektowne. Żal, że po drodze zbieramy tak mało nowych broni.
#gry #dragonage #niepopularnaopinia
kluha666 - Dobry jest ten Dragon Age: Veilguard. Nie jest to jakaś wysoka półka, ale ...

źródło: 1000012031

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@kluha666: IMO na dłuższą metę ten system walki nuży, bo nie ma progresu. Wszystko wygląda ładnie, efekciarsko, ale to tylko wrażenie, bo ostatecznie do samego końca klepiemy tych samych wrogów, bez urozmaiceń.
  • Odpowiedz