Wpis z mikrobloga

@pasta_alla_carbonara: no to grubo za duzo, by sprawdzic czy dobra gre zrobili. Wiedzmin 3 za 30 pln to wciaz jedne z najbardziej zmarnowanych pieniedzy jesli chodzi o moje zakupy gierkowe, a na samym steamie mam czterocyfrowa liczbe gier ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@T0pi5: moja pierwsza skonczona gra było bodajże electrobody, tytuly ktore skonczylem mozna juz pewnie liczyc w tysiacach. Caly gamedevowy swiatek uwaza w3 za topke tamtego okresu, pierwszy raz slysze, zeby tylko total casuale tak uwazali :D ale nie chce mi sie o gustach dyskutowac, agree to disagreez
  • Odpowiedz