Wpis z mikrobloga

- Naprawdę mamy z Polską problem (...) Z jakiegoś powodu nieustannie się nas boją - stwierdził rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow w rozmowie z rosyjską reżimową agencją TASS.

  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bo 4% PKB


@Metris: U nas to 4% PKB na wojsko idzie. Ale popatrzmy na to trochę szerzej. Ruscy wydają jakies 150mld USD rocznie. Kraje NATO łącznie wydają 1500 mld USD rocznie. Nawet jeżeli odjąć USA, to zostaje 150mld vs 500mld USD. My serio Was, kacapów postrzegamy jak menela z nożem i podobnie jak menelem z nożem Wami gardzimy starając się jednocześnie zachowywać dystans. Tak jak ten zdegenerowany żul z
  • Odpowiedz