- Naprawdę mamy z Polską problem (...) Z jakiegoś powodu nieustannie się nas boją - stwierdził rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow w rozmowie z rosyjską reżimową agencją TASS.
@Metris: U nas to 4% PKB na wojsko idzie. Ale popatrzmy na to trochę szerzej. Ruscy wydają jakies 150mld USD rocznie. Kraje NATO łącznie wydają 1500 mld USD rocznie. Nawet jeżeli odjąć USA, to zostaje 150mld vs 500mld USD. My serio Was, kacapów postrzegamy jak menela z nożem i podobnie jak menelem z nożem Wami gardzimy starając się jednocześnie zachowywać dystans. Tak jak ten zdegenerowany żul z
źródło: 1769491469_2070391969_0_0_1536_1024_1440x900_80_1_1_ffffa6cd2103060033db8e84c42091e6_jpg
Pobierz@Metris: U nas to 4% PKB na wojsko idzie. Ale popatrzmy na to trochę szerzej. Ruscy wydają jakies 150mld USD rocznie. Kraje NATO łącznie wydają 1500 mld USD rocznie. Nawet jeżeli odjąć USA, to zostaje 150mld vs 500mld USD. My serio Was, kacapów postrzegamy jak menela z nożem i podobnie jak menelem z nożem Wami gardzimy starając się jednocześnie zachowywać dystans. Tak jak ten zdegenerowany żul z
@maniac777: pod warunkiem, że Europa będzie zjednoczona i solidarna. A ostatnio jest coraz więcej kłótni i dyskusji.
@Metris: a rosja boi się ukrainy, która nawet nie ma broni atomowej? Ile %pkb tam na wojsko idzie?( ͡° ͜ʖ ͡°)