Wpis z mikrobloga

#zdrowie hej miał ktoś usuwany woreczek żółciowy i ma teraz jakieś może nie powikłania ale takie dziwne objawy bólowe? Bo ja mam raz na jakiś czas dalej boli tak jak przed usunięciem tylko słabiej i w moim przypadku ból przechodzi jak coś zjem po jakiejś godzinie do trzech znowu zaczyna boleć i znowu jak coś zjem to przestaje. Taki stan utrzymuje się ok tygodnia a potem spokój na jakieś miesiąc dwa… nie wiem o co chodzi będę się umawiał do lekarza ale chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piotr-pankracy: byłeś na USG po wycięciu? powinno się iść zrobić USG po jakimś czasie od wycięcia zobaczyć czy wszystko tam OK jest

mi lekarz na NFZ nie powiedział oczywiście sam musiałem się dopraszać
  • Odpowiedz