Wpis z mikrobloga

@cojaturobiedokunedzy:
PolHolRoz (NC) patrząc przez pryzmat akcjonariatu i pomysłu - ma to być fasada w kontaktach z europejskim rynkiem militarnym - Dąbrowski i Kosiorek mają jakiś ciekawy pomysł na tą spółkę.
Zremb (WIG) - tutaj mamy niwieleką firmę produkccyjną z wieloletnim doświadczeniem w dostawach kontenerów dla armii NATO - rozbudowują park maszynowy, budują nową halę, robią pierwsze kontenery Tricon na potrzeby umowy wstępnej między polholrozem a Czechami.

Obie spółki traktuje jako połączone.
Ale
  • Odpowiedz