Wpis z mikrobloga

@Metris: poczekaj aż w ramach umowy Mercosur Europa odkryje że chińskie samochody składane w Ameryce południowej wjeżdżają do Europy bez cła ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Metris: putin miał umowe z europą, ludzi, autorytet i budził strach jako przywódca drugiej armii świata. Teraz nie ma umów, ma sankcje, ludzie umierają, a boją się go tylko jego współpracownicy (że wypadną przez barierkę na balkonie). Normalnie szachy 2137D
  • Odpowiedz
@Metris: W sumie to dobry deal. Dzięki temu Europa będzie miec dostęp do surowców, żeby produkować drony dla Ukrainy. Fabryki w tym celu właśnie są budowane w Polsce, w Dani, w Niemczech oraz w UK. Z drugiej storny Rosja dostnie kroplówkę, na tyle, żeby mieć iluzję i nie rezygnować z wojny i nadal mielić swoją populację i cofać się w rozwoju. To jest nawet lepsze niż by wojna miała się
  • Odpowiedz
a Indie płacą Rosji za surowce i wojna trwa.


@Metris: No właśnie to napsiałem. Lepiej że trwa wojna i mielicie swoją populację na kotlety niż by wojna miała się skońćzyć i mielibyście się odbudowywać żeby znowu napaść i okraść Europę. Szczególnie, że Indie wam dyktują cenę i płacą discount, tak że wy ledwo na tym ponad zero wychodzicie. W tym dealu bardzo dużo zyskują Indię, Europa trochę mniej, ale nadal
  • Odpowiedz
@Metris: Co ty p--------z kłamco. Jakby wam było szkoda to byście skończyli wojnę. W każdej chwili możecie skończyć wojnę. Ukraińcy nie mogą skończyć wojny bo ich pozabijacie w obozach koncentracyjnych.
  • Odpowiedz
@Metris może i ruskich zginęło 3 razy więcej niż Ukraińców ale som pienionszki na wojnę! Szachy 5D, ale z gołębiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ukrainie pieniądze też się nie skończą, ale juz cieszycie się chociaż z tego że Rosja ma chociaż pieniądze xD

Tu juz nawet nie chodzi o wygraną, aby tylko nie zdechnąć z głodu po tej operacji specjalnej. W książkach do historii będzie to opisane
  • Odpowiedz