Wpis z mikrobloga

@the_good_guy: a ja mysle, że próbujesz być dokuczliwy. Jak zwykle hejt, bo ktoś ma inne poglądy.

Za niezgodność tagów można zgłaszać wpis i tak też zrobiłem.

#konfederacja zgłaszajcie ten wpis, za niezgodność tagów.
  • Odpowiedz
@ifnot: Czyli po co spamujesz jak nie chcesz wplacic i dlaczego odpowiadasz za wszystkich z tagu, jestes jakims guru tagu? Czy moze przyszedles dokuczac?
  • Odpowiedz
@Voltix: ja nie spamuje, tylko odpowiadam. Nie jestem guru tagu, ale co to ma do rzeczy. Jeśli OP chciał więcej zasięgów to mógł użyć wiele innych tagow, ale wybrał tag Konfederacji.
  • Odpowiedz
@ifnot: To daj sie wypowiedziec osobom z tagu, a nie spamujesz i wmawiasz co reszta mysli. Znajdzie sie kilka osob, ktore wplaca - pewnie sam wyslalem bliczka, a palisz glupa.
  • Odpowiedz