Wpis z mikrobloga

Bardzo mi się podoba ta inicjatywa. Z naszej polskiej strony zaproponujmy BLIKa. Niech każdy w Europie coś doda i będziemy mieli święty spokój.

#polityka #europa #usa
Sin- - Bardzo mi się podoba ta inicjatywa. Z naszej polskiej strony zaproponujmy BLIK...

źródło: IMG_7433

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sin-: Jak blik przejmie platnosci w europie to w--------e w bieszczady i odetne sie od cywilizacji.
H-j mnie juz strzela jak czytam albo slysze "a to moze bliczka???"
  • Odpowiedz
ardzo mi się podoba ta inicjatywa. Z naszej polskiej strony zaproponujmy BLIKa. Niech każdy w Europie coś doda i będziemy mieli święty spokój.


@Sin-: nie blika, tylko Albicle zamiast facebooka
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: albicla to przykład tworu, gdy prawactwo wezmie sie za cos innego niż chlopskorozumowanie. Polacy w przeszłości jednak mieli wiele wysokiej jakości serwisów społecznościowych - nk, grono, digart, gg, fotocostam i kilku innych, których nazw juz nie pamiętam.
  • Odpowiedz
@KIaudik: No właśnie, w ogóle do czego ludzie używają Blika? Nie rozumiem tego. A słyszałem, że banki ładne pieniądze muszą płacić za to, że mają Blika w ofercie.
  • Odpowiedz