Wpis z mikrobloga

@maly_atak_paniki: gdybym miał teraz 20 lat i zastanawiał się nad przyszłym zawodem,
to bym szedł na studia wojskowe, bez tego całego j-----a w błocie zostaje się oficerem,
niestety będą powiększać armię bo USA się wycofują stąd, to już lepiej być porucznikiem niż szeregowym
  • Odpowiedz
@maly_atak_paniki: I fantastycznie, a może nawet ci się spodoba posiadania ustabilizowanego życia w Wojsku. Może nawet dosłużysz się podoficera i dostaniesz mieszkanie z przydziału oraz emeryturę po 25 latach. Dodatkowo, jak odsłużysz swoje, będziesz mógł gnoić innych przegrywów.

Armia to jest wymarzone środowisko dla przegrywa. Serio! Co robi młody Amerykanin, jak amEErykanka odrzuci jego zaproszenie na high school prom? Zapisuje się do US Army i n--------a p-----w w krajach trzeciego
  • Odpowiedz
@classicshooters: rownie dobrze mozesz proponować wynalezienie przez Polaków broni laserowej z kosmosu, to będzie miało tyle samo szans powodzenia co zdobycie przez nas atomu. Nie mamy do tego żadnego zaplecza, a posiadanie u nas atomu sojusznika, który ma do niego kody, to jak nie posiadanie go w ogóle

Ja mówię o czymś realnym, ty trochę jednak marzysz.
  • Odpowiedz