@maly_atak_paniki: gdybym miał teraz 20 lat i zastanawiał się nad przyszłym zawodem, to bym szedł na studia wojskowe, bez tego całego j-----a w błocie zostaje się oficerem, niestety będą powiększać armię bo USA się wycofują stąd, to już lepiej być porucznikiem niż szeregowym
@maly_atak_paniki: pretensje proszę kierować do Putina, a nie rządzących. Im większa armia, im większe na nią wydatki, tym mniejsza chęć przeciwnika na atak.
@maly_atak_paniki: I fantastycznie, a może nawet ci się spodoba posiadania ustabilizowanego życia w Wojsku. Może nawet dosłużysz się podoficera i dostaniesz mieszkanie z przydziału oraz emeryturę po 25 latach. Dodatkowo, jak odsłużysz swoje, będziesz mógł gnoić innych przegrywów.
Armia to jest wymarzone środowisko dla przegrywa. Serio! Co robi młody Amerykanin, jak amEErykanka odrzuci jego zaproszenie na high school prom? Zapisuje się do US Army i n--------a p-----w w krajach trzeciego
@classicshooters: rownie dobrze mozesz proponować wynalezienie przez Polaków broni laserowej z kosmosu, to będzie miało tyle samo szans powodzenia co zdobycie przez nas atomu. Nie mamy do tego żadnego zaplecza, a posiadanie u nas atomu sojusznika, który ma do niego kody, to jak nie posiadanie go w ogóle
Ja mówię o czymś realnym, ty trochę jednak marzysz.
źródło: pobrane
Pobierzźródło: 1000199188
Pobierzto bym szedł na studia wojskowe, bez tego całego j-----a w błocie zostaje się oficerem,
niestety będą powiększać armię bo USA się wycofują stąd, to już lepiej być porucznikiem niż szeregowym
źródło: obraz_2026-01-26_223942301
PobierzArmia to jest wymarzone środowisko dla przegrywa. Serio! Co robi młody Amerykanin, jak amEErykanka odrzuci jego zaproszenie na high school prom? Zapisuje się do US Army i n--------a p-----w w krajach trzeciego
Ja mówię o czymś realnym, ty trochę jednak marzysz.