Na Origin dużo ludzi od lat, ale bez sensu tam wbijać, bo nie ma szans na nawiązanie z nimi jakiejkolwiek walki. Z drugiej strony, nowe serwery to niestety rozrywka na dwa, góra trzy tygodnie - potem zostaje jakieś 50 kont nolife-ów i kolejne 100 ich second charów ;D Oczywiście TOP 50 to konta premium/set-y SOSUN +11 za prawdziwą kasę. Próbuję powrotu co jakieś pół roku od chyba 10 lat i za każdym
@heesecake: Dwa tygodnie temu zacząłem na Electusie. Co pół roku jest nowy sezon, serwer się resetuje, więc nie ma stackowania w nieskończoność. Aktywność serio nagradza, masz mnóstwo eventów i granie nie wydaje sie pay to win. Co dosyć istotne, admini bardzo profesjonalni, odniosłem wrażenie, że to jacyś programiści i mówią dobrze po Angielsku. Nie ma też czegoś takiego, że możesz sie dogadać z nimi na lepszy deal, wszyscy są traktowani
Z drugiej strony, nowe serwery to niestety rozrywka na dwa, góra trzy tygodnie - potem zostaje jakieś 50 kont nolife-ów i kolejne 100 ich second charów ;D Oczywiście TOP 50 to konta premium/set-y SOSUN +11 za prawdziwą kasę.
Próbuję powrotu co jakieś pół roku od chyba 10 lat i za każdym