Wpis z mikrobloga

@czerwonykomuch: idź na zamieszki z nabitym gnatem i dodatkowym ammo, wystrój się jak najemnik, szarp się ze służbami porzadkowymi. Czego można oczekiwać telewizora plazmowego, czy kulki?

Spotkanie z probabilistyka dla klasy 7
  • Odpowiedz
@dejwis: typie, w USA na protesty chodzą goście z AR15 i kamizelkami taktycznymi, tacy ludzie brali udział w szturmie Kapitolu i nikt do nich nie strzelal. Prawackie fikołki xD
  • Odpowiedz
@dejwis:

idź na zamieszki z nabitym gnatem i dodatkowym ammo


A well regulated Militia, being necessary to the security of a free State, the right of the people to keep and bear Arms, shall not be
  • Odpowiedz
@dejwis: Ale ja jestem lewakiem xD normalnie rozmawiać? Właśnie usprawiedliwiasz egzekucję wykonaną na obywatelu przez służby państwowe xD o czym ty chcesz normalnie rozmawiać? Albo jesteś normalny i potępiasz zabijanie ludzi na ulicy, albo jesteś zwykłym bydlakiem. Nie ma innych opcji, a druga jest wybierana tylko przez skrajne prawactwo. Jak goście z AR wjeżdżali do Kapitolu to nikt do nich nie strzelał, bo państwo prawa nie zabija swoich obywateli(a przynajmniej
  • Odpowiedz