Wpis z mikrobloga

#vobis #zadbano #samsung

Zwracał ktoś telewizor lub inny duży sprzęt w Vobis?

Chcę zwrócić tv 65 cali. Vobis jedynie co to każe zwrócić na adres i nie mówi jak. Zwykły kurier tego nie weźmie, bo za duża paczka. Ze sklepu dostarczyło Zadbano, ale na stronie nic nie mają (wygląda jak współpraca między firmami a nie dla indywidualnych klientów).
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wypiek
  • 0
@userYGc4uxJzGewY samemu nie mam jak, bo przecież 65 też mi się nie zmieści do samochodu.

Jak kurierem na palecie? DHL lub DPD mają maksymalny rozmiar paczki 120 cm, a ten tv ma pudełko 160 cm.
  • Odpowiedz