Zwracał ktoś telewizor lub inny duży sprzęt w Vobis?
Chcę zwrócić tv 65 cali. Vobis jedynie co to każe zwrócić na adres i nie mówi jak. Zwykły kurier tego nie weźmie, bo za duża paczka. Ze sklepu dostarczyło Zadbano, ale na stronie nic nie mają (wygląda jak współpraca między firmami a nie dla indywidualnych klientów).
Zwracał ktoś telewizor lub inny duży sprzęt w Vobis?
Chcę zwrócić tv 65 cali. Vobis jedynie co to każe zwrócić na adres i nie mówi jak. Zwykły kurier tego nie weźmie, bo za duża paczka. Ze sklepu dostarczyło Zadbano, ale na stronie nic nie mają (wygląda jak współpraca między firmami a nie dla indywidualnych klientów).
Jak kurierem na palecie? DHL lub DPD mają maksymalny rozmiar paczki 120 cm, a ten tv ma pudełko 160 cm.