Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Felixu: ja nigdy nie wplacilem tez ani zlotowki bo z poczatku orkiestry to w niedziele zawsze na kacu sie zdychalo i wychodzilo dopiero na wieczor do baru.a potem to zrobil sie podzial to tez olalem wplaty.Raz jedynie wplacilem jak jeblo tsunami to akurat zbieral Caritas.marny ze mnie filantrop
  • Odpowiedz